user_mobilelogo

O Mnie słów kilka

Jestem fotografem. Kolekcjonuję wszelkie chwile zatrzymane w bezruchu.

 

Kolekcjonuję kroki stóp, które nie dotknęły ziemi; piłki w grze, które zatrzymały się na zawsze w powietrzu i nigdy nie upadną z powrotem na boisko; wyrazy twarzy zastygłe w uśmiechu, krzyku, przerażeniu i radości. Utrwalam momenty, gdy narzeczeni patrząc sobie w oczy pełne miłości ofiarują sobie bezgraniczną przynależność, pociągam wówczas za spust migawki i zatrzymuje na zawsze ich nieme „TAK”.

 

Interesuję się również bryłą przedmiotów. One są wyjątkowo nudne, ich życie to ciągły bezruch, nieporuszona, martwa materia. Nie potrafię jej ożywić, lecz mogę nimi zainteresować ludzi, wyciągam je ze swojego smutnego cienia, oświetlam, pstrykam, pokazuję, że istnieją.

Przedmioty nie okazują wdzięczności, lecz pozostają na mych fotografiach jak perpetum mobile, nowe, nigdy nie naruszone, zawsze gotowe by służyć, z wciąż działającym mechanizmem.

 

Zajmuję się także fotografowaniem dzieci, ich wdzięcznego śmiechu, pełnego optymizmu, szaleństwa, zabawy, naturalności. To one uczą mnie jak najlepiej uchwycić zmianę, zatrzymać ruch w bezruchu, tryskają energią, groźną dla aparatu, bo największym wyzwaniem jest zatrzymać pędzącą chwilę.

 

Fotografia to moje życie i pasja, wciąż niezaspokojona, mało idealna, lecz każdego dnia pracuję nad jej kształtem. To co zajmuje mnie najbardziej, to fotografia ślubna, wydaje się być nieograniczenie twórcza i konstruktywna, daje najwięcej wyzwań i przynosi dużo radości.

 

Zapraszam do zapoznania się fragmentarycznym światem utrwalonym na moich fotografiach, a bliżej zainteresowanych, do kontaktu ze mną.

 

Kontakt

Studio Kamar

Adres: Żnin, Mickiewicza 19/46

Telefon: 665-912-406

Email: foto@fotografiakamar.pl

WWW: http://www.fotografiakamar.pl